Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny wypił, pojechał i rozbił auto. Usłyszał wyrok, może mieć powody do zadowolenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 16:43 Powrót do artykułu
Teraz wyroki można uchylić. Rozpatrzy to inny sąd. Ten pijak kpi z poczucia sprawiedliwości. Robi sobie darmową reklamę i sławę: co to niby nie on. Panie ja to wszystko moge. Nawet pokazać swojego r.y.j.a i nic mi nie zrobicie. Ministrze Ziobro, do dzieła, tnij ten wrzód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pzslowski pijak z Krasnika od lat samorządzie - hetman go niby potepił, a pozniej na wyzsze stolki postawil - i co mu zrobicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy tylko w Polsce PiS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego chcecie......przecież to prawe i sprawiedliwe , juz Ela Kruk pokazała "coś tam , coś tam" czyli honor, godność i uczciwość pisowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Kwapiński chciał wyprosić dziennikarzy z sali sądowej. Twierdził że to jego ''prywatna sprawa'' wiadomosci.wp.pl/radny-pis-z-wyrokiem-za-jazde-po-pijaku-chcial-wyprosic-dziennikarzy-6227417795434113a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana całą gębą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest normalna praktyka w sądach. Jeżeli oskarżony nie był wcześniej karany sąd nie wymierza kary pozbawienia wolności. 2 tysiące grzywny i 5 tysięcy na fundusz ofiar wypadków to standard. Sąsiad dokładnie taką karę dostał za za jazdę z 2,5 promila i nie jest prominentnym politykiem PiS tylko zwykłym menelem i łachudrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Kwapiński mógł chcieć wyprosić dziennikarzy z sali sądowej? Jak to jego prywatna sprawa??????????????? Przecież jest osobą publiczną i upił się za za nasze pieniądze na imprezie organizowanej przez pana Grobla? Dlaczego w artykule nie ma słowa o tym ze chciał zamknąć usta mediom??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwapiński jesteś radnym, reprezentujesz w sposób skandaliczny mieszkańców Puław i uważasz ze to zrobiłeś to twoja prywatna sprawa? Co ty masz w tej głowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ja mam płacić za Kwapińskiego koszty sprawy sądowej? Za policje, karetkę, leczenie jego pijackich wybryków tez powinien płacić z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten koleś ma w kieszeni wyłącznie pieniądze podatników. Na ZUS tez poleciał po wypadku na kilka miechów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłośniku młodych chłopców, dyktafonów i promili. Oddaj ludziom długi których narobiłeś prowadzać niby firmę. Ilu ludzi którzy ci wtedy zaufali oszukałeś? Jesteś nędznym i demoralizującym męską młodzież zboczeńcem i oszustem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że radny Artur Kwapiński absolutnie nie powinien reprezentować mnie, mojej rodziny i mojego miasta w radzie miasta Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy może się domyślać po co mu były te meble a ja niestety wiem bo sam się nabrałem najpierw pisze z młodymi chlopacami obiecuje gruszki na wierzbie a potem zaprasza do swojego biura w pałacu gdzie dochodzi do masowych orgii seksualnych z właśnie tymi młodymi chłopcami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrok sądu to są jaja z ludzi, którzy im płacą pensję, którzy tyrają w pocie czoła na ich dobrobyt, prokuratura już się powinna odwoływać i to w trybie pilnym, sędzia do zwolnienia, jest to wyrok polityczny nie mający nic wspólnego z prawem i szeroko rozumianą sprawiedliwością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że gdyby to było orgie z młodymi dziewczynkami powyżej 15 lat, to jeszcze rozumiem, ale dwaj mężczyźni w jednym łóżku... Fuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja na FB kwapinskiego poucza dziennikarz menel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
§ 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy adwokat w Puławach. Widać efekty. Brawo dla Pana Adwokata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dziś w tym stowarzyszeniu z pitem, żadnych łóżek tam nie ma. Na wejściu zauważyłem 2 kamery i kilku doroslych ludzi. Przyjemna atmosfera, ten cały Kwapiński drukował mi pita którego zozliczyla uprzejma blondynka. Podziękowałem i wyszedłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...